Digitální distribuce

Microsoft Office 365 Pro jednotlivce

Office 365 pro jednotlivce vám přináší nejnovější verze aplikací, které znáte a máte rádi, a navíc cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Stačí se přihlásit a budete mít přístup ke svým Office souborům, aplikacím a nastavením prakticky odkudkoli.4 Získáte...

Více níže...

Digitální produkt:
Produkt je doručován elektronickou formou.

Platforma:
Produkt je určen pro platformu Office.

Doručení:
Obvykle do 10 minut. Ne déle než 12h.

Lokalizace:
Produkt obsahuje českou lokalizaci.

Region:
Produkt nemá regionální omezení.

Podpora:
Plná podpora našich cvičených křečků.

Tato ikonka značí, že produkt je doručován elektronicky, tedy na Váš email. Pokud si přejete zaslat hru na jiný email, než jste uvedl při registraci (objednávce), můžete tuto skutečnostu uvést v poznámce k objednávce nebo na náš email, než bude objednávka doručena.
Tato ikonka značí, pro kterou platformu je produkt určen. Obvykle se jedná o Steam, Origin, Uplay, Blizzard nebo GOG. K aktivaci hry je třeba mít zmínený účet/program, dle požadavku zakoupené hry. Více informací o platformě Steam, Origin a Uplay.
Tato ikonka značí, kdy bude produkt doručen na Váš email po zaplacení objednávky. Dodací doba je uvedena u každého produktu a platí od (zaplacení) objednávky, mimo noční hodiny (tj.: od 00:00 do 8:30), kdy náš obchod hry nedodává. V případě pochybností ohledně doby dodání, nás můžete kdykoliv kontaktovat.
Tato ikonka značí, zda produkt obsahuje českou lokalizaci. V případě, že obshuje, může se jednat o české titulku nebo kompletní českou lokalizaci včetně dabingu. V případě, že většina konkurenční webů uvádí, že stejná hra obsahuje českou lokalizaci a u nás uvádíme, že nikoliv, může se jednat o chybu a budeme rádi, pokud nás o ni budete informovat.
Tato ikonka značí, zda má produkt regionální omezení. Většina her omezení nemá, je tedy možné hru aktivovat kdekoliv na světe (mezinárodní licence). V případě, že je uvedeno omezení regionu, je třeba při aktivaci hry využít VPN (maskování Vašeho regionu) a hru budete moci aktitovat a hrát.
Tato ikonka značí, že máte plnou podporu našich cvičených křečků v případě Vašich dotazů. Pokud jste z webu nevyčetli veškeré informace, které jste chtěli vědět a nebo máte problém s objednávkou, platbou a apod., rádi Vám poradíme a to buď na našem chatu (vpravo dole "Rádi poradíme" nebo "Zanechte vzkaz") tady na webu nebo na našem emailu.

Zakoupením tohoto produktu získáte až 109 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 109 bodů.


Více informací

Office 365 pro jednotlivce vám přináší nejnovější verze aplikací, které znáte a máte rádi, a navíc cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Stačí se přihlásit a budete mít přístup ke svým Office souborům, aplikacím a nastavením prakticky odkudkoli.4 Získáte nejnovější verze všech populárních Office aplikací a cloudové služby, včetně volných minut pro Skype volání 3 a více prostoru na OneDrive, pro 1 počítač PC nebo Mac a 1 tablet.1 Také můžete snadno nainstalovat Office Mobile na různé smartphony, včetně iPhonu a telefonů s Androidem (Office Mobile je již předinstalovaný na telefonech Windows Phone).

Co je součástí:
Office pro 1 PC nebo Mac a 1 tablet.
Snadná instalace Office Mobile na různé smartphony, včetně iPhonu a telefonů s Androidem (Office Mobile je již předinstalovaný na telefonech Windows Phone).1
Nejnovější verze aplikací: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher2 a Access.2
1 TB online prostoru navíc na online úložišti OneDrive
60 volných Skype™ minut měsíčně pro volání ve více než 60 zemích.3
Součástí předplatného je nárok na automatické upgrady po dobu jeho trvání. Vždy máte tedy přístup k nejnovějším funkcím a službám.

Jaké má Office 365 výhody?
Office 365 je tam, kde jste vy.
Buďte produktivnější díky plným verzím Office, bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Používejte Office ve svém PC, Macu, tabletu a různých smartphonech, včetně iPhonu a telefonu s Androidem (Office Mobile je v telefonech Windows Phone již předinstalovaný).1
Stačí se přihlásit svým účtem Microsoft a budete mít přístup ke svým dokumentům, aplikacím a nastavením.4
Díky automatickým aktualizacím budete mít vždy nejnovější funkce a služby.
Sdílení a komunikace je snazší.
Získejte pro celou svou domácnost nejnovější nástroje pro práci s e-maily, kalendáři a úkoly.
Používejte OneNote k pořizování poznámek včetně obrázků, webů, hlasových nahrávek a dalšího obsahu a snadno je sdílejte.2 .
Ostatním uživatelům můžete umožnit číst a procházet vaše dokumenty ve Wordu v reálném čase ve webovém prohlížeči, dokonce, i když nemají Word.
Vaše oblíbené aplikace jsou chytřejší.
Ve svých dokumentech můžete snadno využívat obsah, který je uložen v PDF souborech.
Pouhým přetažením myší můžete do svých dokumentů ve Wordu přidávat fotky, obrázky, videa nebo další online média.
Vytvářejte v PowerPointu ještě působivější prezentace s novými motivy.
Analyzujte svá data v Excelu pomocí rychlé analýzy a doporučených grafů.

Která verze je pro vás vhodná?
Office 365 pro jednotlivce je ideální pro uživatele, kteří chtějí Office na 1 počítač PC nebo Mac, 1 tablet a různé smartphony, včetně iPhonů a telefonů s Androidem (Office Mobile je v telefonech Windows Phone už předinstalovaný)1. Pokud stále nevíte, jakou verzi Office si vybrat, podívejte se prosím na naši tabulku s porovnáním.

Recenze

Napsat recenzi

Microsoft Office 365 Pro jednotlivce

Microsoft Office 365 Pro jednotlivce

Office 365 pro jednotlivce vám přináší nejnovější verze aplikací, které znáte a máte rádi, a navíc cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Stačí se přihlásit a budete mít přístup ke svým Office souborům, aplikacím a nastavením prakticky odkudkoli.4 Získáte nejnovější verze všech populárních Office aplikací a cloudové služby

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ve stejné kategorii